test

Kariera

Amtra jest sumą naszych pomysłów i będziemy zaszczyceni, jeśli do nas dołączysz i podzielisz się swoimi. W zamian obdarzymy Cię pracą pełną wyzwań, dającą możliwość osobistego i zawodowego rozwoju. Znajdziesz się w gronie świetnych ludzi, którzy rozumieją, że sprawnie funkcjonującą firmę oprócz doświadczenia
i umiejętności buduje też pozytywna atmosfera, wzajemny szacunek, lojalność i zrozumienie. Aby wyzwolić Twoje pokłady energii i pozytywne wibracje zaoferujemy Ci kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, uczciwe wynagrodzenie, pakiet szkoleń oraz spotkania i wyjazdy integracyjne.

Umowa o prace
Umowa o pracę
Uczciwe wynagrodzenie
Motywujące zadania
Szkolenia
Szkolenia
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Karta Multisport
Integracje
Integracje
Młody zespół
Miła atmosfera

Szanuj ludzi!

Zarabiaj dla siebie i firmy!

Baw się dobrze!

1

To zasady, z którymi identyfikują się wszyscy pracownicy zatrudnieni w Grupie Amtra.

Aktualne ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia SprzedażyDodano: 16.01.2024Link do oferty
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial