test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


30 kwietnia 2020 | Nowości


Nowe środki dezynfekująco-czyszczące

Do oferty produktowej poszczególnych marek zrzeszonych w Grupie Amtra dołączają produkty do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Marka MA PROFESSIONAL z sukcesem wprowadził dwa produkty. Pierwszy to DezoFast – Dezynfekcja powierzchni. Profesjonalny środek, który zabija w jedną minutę koronawirusy. Działa również bakteriobójczo, skutecznie zwalcza spory i grzyby. Produkt charakteryzuje się dużą skutecznością, bezpieczeństwem stosowania i nie zawiera alkoholu. Zaleca się go stosować w serwisach i warsztatach samochodowych, salonach samochodowych oraz na stacjach kontroli pojazdów. Sprawdzi się również przy dezynfekcji pojazdów, środków komunikacji miejskiej, urządzeń i narzędzi, toalet, sal konferencyjnych i biur, kontuarów, blatów roboczych, recepcji. Preparat ma stałe Pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20.

Drugim produktem wartym uwagi jest MA PROFESSIONAL DEOPREX – Żel do dezynfekcji rąk. To produkt o działaniu wirusobójczym, który dodatkowo nawilża i pielęgnuje dłonie oraz zapobiega uczuciu lepkości. Żel jest na bazie 70% alkoholu, dzięki czemu dokładna dezynfekcja dłoni zajmuje tylko 30 sekund. Ponadto w składzie żelu znajduje się gliceryna, która ma właściwości zwilżające skórę. Preparat posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 0276/TP/2020.

Marka TECMAXX wzbogaciła swoją ofertę o środek do mycia i dezynfekcji powierzchni dostępny w poręcznym opakowaniu – atomizer 650 ml , który jest przeznaczony do dezynfekcji i zmywania wszystkich powierzchni. To wydajny i gotowy do użycia produkt dezynfekująco-czyszczący. Obszary zastosowań produktu to przede wszystkim – garaże, warsztaty, biura, narzędzia, urządzenia, toalety, klatki schodowe, szkoły, centra fitness, a także kuchnie i restauracje, ponieważ można go stosować do powierzchni mających kontakt z żywnością. Z powodzeniem sprawdzi się także w obszarze medycznym, czyli szpitalach hospicjach i domach opieki. Środek posiada stałe Pozwolenie Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych Produktów Leczniczych i Produktów Biobójczych nr. 8010/20.

Powiększyła się także liczba produktów do dezynfekcji samochodów. Marka Moje Auto, posiadająca w swojej ofercie cenione przez klientów środki z nadanymi numerami pozwoleń na obrót produktami biobójczymi. Produkty do czyszczenia klimatyzacji i nawiewów jak CleanAir (nr. 6619/16), NANO SILVER KLIMATYZACJA (nr. 6701/16) i Preparat do czyszczenia nawiewów (nr. 7432/18). Wprowadziła również Preparat do czyszczenia tapicerki Antibactterico 3w1. Niezwykle skuteczny i wydany produkt, który czyści i dezynfekuje tapicerkę oraz plastikowe elementy samochodu. Właściwości bakteriobójcze i drożdżakobójcze okazały się tak skuteczne, że preparat podobnie jak powyższe otrzymał pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 8048/20.

Linki do kart produktów
MA PROFESSIONAL – DezoFast dezynfekcja powierzchni 1L
MA PROFESSIONAL Deoprex Żel do higienicznej dezynfekcji rąk
DEZOFAST – Dezynfekcja i zmywanie wszystkich powierzchni
Moje Auto CleanAir
Moje Auto NANO SILVER KLIMATYZACJA Preparat do czyszczenia klimatyzacji
Moje Auto Preparat do czyszczenia nawiewów
Moje Auto Tapicerka Antibactterico​

Pobierz prezentację oferty

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial