test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


8 kwietnia 2020 | Nowości


Moje Auto Detailer – Zaawansowane kosmetyki dla entuzjastów

Marka Moje Auto z przyjemnością prezentuje długo wyczekiwaną linię produktów Detailer. Dzięki zróżnicowanej gamie produktów najwyżej jakości każdy kierowca będzie mógł profesjonalnie zadbać o czystość i pielęgnację swojego samochodu. W skład linii Detialer wchodzi 7 produktów:

Mleczko do skóry – w szczególności zalecane do pielęgnacji skóry licowej oraz czyszczenia tapicerki. Regularne użytkowanie produktu sprawi, że skóra będzie miękka, niewysuszona oraz niespękana. Znacznie wydłuży się jej żywotność i poprawi stan wizualny.

Quick Detailer – to syntetyczny wosk nabłyszczający charakteryzujący się unikalną formułą, która sprawia, że może być stosowany praktycznie na każdej powierzchni. Produkt nabłyszcza lakier, ale również przywraca głębie koloru i pozostawia efekt hydrofobowy.

Plastik Dressing – niezastąpiony w swojej klasie profesjonalny preparat do szybkiego, a zarazem dokładnego pielęgnowania wnętrza samochodu. Preparat wytwarza warstwę ochronną przed promieniowaniem UV.

Neutralna Piana Aktywna – produkt dedykowanym wszystkim pasjonatom zadanych samochodów. Dzięki niej można szybko pozbyć się zabrudzeń oraz a przy tym czuć się bezpieczne, ponieważ ma neutralne pH, przez co współgra z woskami, powłokami ceramicznymi i kwarcowymi.

Dressing do opon – prawdziwa innowacja w dziedzinie pielęgnacji i konserwacji opon. Nabłyszcza opony i chroni je przed promieniowaniem UV, co wydłuża ich dobry stan techniczny, a to jak wiadomo, przekłada się na bezpieczeństwo podczas podróżowania.

Krwawe Koło De-Ironizer – produkt nie tylko dokładnie usunie wszelkie zabrudzenia z felg, ale też nada im niepowtarzalny efekt krwawienia. Kolejną zaletą tego środka jest jego wydajność, która zaskoczy niejednego kierowcę, który regularnie dba o swój samochód.

APC (All Purpose Cleaner) – produkt dedykowany oszczędnym kierowcom, którzy cenią sobie jakość za niewielkie pieniądze. Preparat wyczyści każdą powierzchnię zmywalną w samochodzie.

Moje Auto Detailer to produkty z najwyższej półki za rozsądną cenę. Linia Detailer to innowacyjność, jakość i czystość, która będzie Ci towarzyszyć przez długi czas i nie będzie chciał się z nią rozstać.

Więcej informacji znajdziesz na Moje Auto

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial