test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


22 maja 2023 | Wydarzenia


MA PROFESSIONAL wprowadza nową szatę graficzną opakowań produktów!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy proces liftingu opakowań dla produktów marki MA PROFESSIONAL. Wprowadzane zmiany to przede wszystkim odświeżone logo marki, uporządkowana grafika na etykiecie, a także zaktualizowana informacja o ambasadorze marki – Kajetanie Kajetanowiczu.

  • Nowa wersja logo MA PROFESSIONAL zachowuje ducha i charakter obecnego, jednocześnie dodając marce świeżość i nowoczesność.
  • Zmiany w szacie graficznej etykiety mają na celu poprawę czytelności nazwy produktu oraz najważniejszych jego cech.
  • Dominującymi kolorami w opakowaniach pozostają nadal: czarny, srebrny i bordowy – kolorystyka, która dopełnia wypracowaną przez dekadę tożsamość marki.

Chcielibyśmy dodać, że proces liftingu opakowań naszych produktów MA PROFESSIONAL potrwa około jednego roku. Zmiany są wprowadzane stopniowo, aby nie wpłynęły negatywnie na dostępność naszych produktów na rynku.

Jednocześnie zapewniamy, że nasze produkty zachowują swoją dotychczasową jakość i skuteczność, a zmiany w szacie graficznej opakowań mają na celu budowanie przyjemnych doświadczeń związanych z ich użytkowaniem oraz poprawę wizerunku marki MA PROFESSIONAL.

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial