test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


27 kwietnia 2021 | Wydarzenia


Kajto wygrywa w Chorwacji!!

Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy nie przestraszył się nieznanych dróg debiutującego w kalendarzu WRC Rajdu Chorwacji i od pierwszych kilometrów narzucił wysokie tempo. W efekcie po pierwszym dniu zmagań polska załoga uzyskała trzy czasy w czołowej trójce i pierwszą lokatę na jednym z OS-ów, a tym samym została wiceliderem w kategorii WRC 3.

Drugiego dnia rywalizacji Kajetanowicz poszedł za ciosem i wygrywał kolejne odcinki specjalne. Osiągnął prowadzenie w WRC 3, a dodatkowo uzyskał lepsze czasy od kierowców fabrycznych z WRC 2. Nie oddał żadnemu innemu kierowcy pozycji lidera w swojej kategorii i po trzecim dniu rywalizacji wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem stanął na najwyższym stopniu podium.

Sezon, na którego start tak długo czekałem, zaczyna się dla nas wspaniale! Dziękuję za Wasz doping – dajecie nam masę mocy, by cisnąć i zwyciężać. Czekamy na kolejne wyzwanie! – komentował na gorąco swoje zwycięstwo Kajetan Kajetanowicz.

Ambasador marki Moje Auto i zarazem najlepszy polski kierowca rajdowy przed sezonem przyznawał w wywiadach, że jego celem jest zdobycie tytułu Mistrza Świata. W Rajdzie Chorwacji pokazał, że jest w stanie to zrobić. Z niecierpliwością czekamy na kolejne starty polskiego teamu w WRC 3.

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial