test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


19 lipca 2021 | Wydarzenia


KAJTO trzeci raz na podium!

Za ambasadorem marki Moje Auto jedna z najtrudniejszych rund tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata.
Rajd Estonii zaskoczył wszystkich kierowców, ponieważ znacznie różnił się od ubiegłorocznej edycji. Wiele odcinków specjalnych zostało wytyczonych od nowa, co sprawiło, że rajd zyskał na szybkości. W niektórych momentach Kajetanowicz pędził 120 kilometrów na godzinę leśnymi, szutrowymi ścieżkami, które były wąskie i przepełnione kamieniami. Ostatecznie zajął drugie miejsce i dopisał do swojego konta 18 cennych punktów. Teraz mając ich 82, zmniejszył dystans do Rossela, który z dorobkiem 98 punktów przewodzi w kategorii WRC 3.

– Rajd Estonii kończymy na drugim miejscu i oczywiście jesteśmy z tego zadowoleni. Podjęliśmy rękawicę, by walczyć o dodatkowe punkty na Power Stage (dodatkowo punktowana bonusowa runda – przyp. red.). Wygraliśmy pierwszy przejazd, ale niestety na drugim zdjęło nam oponę w głębokiej koleinie i nie udało się. Choć adrenalina buzowała we krwi i momentami chciało się cisnąć na sto procent, od początku do końca, naszym celem jest mistrzostwo świata, a to plan długofalowy – podsumowuje Kajetan Kajetanowicz.

Jeszcze nie wiadomo, na starcie którego rajdu zamelduje się Kajto w niedalekiej przyszłości, ale już teraz trzymajmy kciuki, ponieważ jeszcze nigdy szanse na zdobycie Rajdowego Mistrzostwa Świata nie były aż tak duże.

mojeautozawszezadbane

Moje Auto

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial