test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


23 maja 2022 | Wydarzenia


Kajetanowicz na podium!

Kajetan Kajetanowicz w swoim drugim starcie w tym sezonie kolejny raz stanął na podium. Tym razem Ambasador marki Moje Auto zajął drugie miejsce w Rajdzie Portugalii w kategorii WRC 2. Jednak to nie koniec sukcesów! Kajto zdobył również drugie miejsce i 2 punkty na
Power Stage, czyli w tak zwanej rundzie bonusowej. Wynik uzyskany przez Kajetanowicza jest niezwykle cenny, ponieważ Kajto na 21 odcinkach specjalnych rywalizował aż z 42 konkurentami. Polak wygrał też 19. odcinek specjalny, w którego obszar wchodzi legendarna hopa Fafe! To wszystko pokazuje naprawdę świetną formę najlepszego polskiego kierowcy rajdowego.
To był rajd godny mistrzostw świata, pełen pułapek, zmiennej pogody i wysokich temperatur. Moim celem jest utrzymanie tempa czołowych kierowców globu i nadal będę ciężko pracować, by walczyć o mistrzostwo, choć w tym roku z wiadomych powodów będzie znacznie trudniej.
– podsumował Kajetan Kajetanowicz po rajdzie Portugalii.

Jeśli chcesz być na bieżąco z  nowościami wprowadzanymi do oferty marki Moje Auto to koniecznie śledź facebookowy naszej marki – mojeautozawszezadbane.

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial