test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


21 września 2020 | Wydarzenia


Kajetanowicz i Szczepaniak wygrywają Rajd Turcji!

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak po raz drugi z rzędu triumfują w Turcji. Polski team w wielkim stylu stanął na najwyższym stopniu podium, uzyskując najlepszy wynik w dotychczasowej historii startów!

Wygrali ze wszystkimi konkurentami w samochodach klasy Rally2, wśród których były także wszystkie załogi fabrycznej kategorii WRC 2. Dodatkowo osiągnęli najlepszy w dotychczasowej karierze wynik, zajmując sensacyjne, siódme miejsce w klasyfikacji generalnej! Przed nimi uplasowali się tylko kierowcy jadący nieporównywalnie szybszymi samochodami klasy WRC. – czytamy w oficjalnym podsumowaniu Rajdu Turcji.

Rajd był niezwykle wymagający. Wysokie temperatury wdawały się we znaki a do tego szutrowe, pełne kurzu i kamieni trasy sprawiały, że kierowcy musieli jechać bardzo asekuracyjnie.

Zrobiliśmy to, po raz drugi wygraliśmy Rajd Turcji! Po trudnym dla nas Rajdzie Estonii trzeba było się szybko pozbierać. Rajdy to impreza dla „dużych chłopców”, nie ma czasu na sentymenty. Triumfujemy w najtrudniejszych zawodach sezonu, to wielka duma. Mimo ekstremalnie trudnych warunków wszystko działało perfekcyjnie. Cały zespół spisał się świetnie i myślę, że powinniśmy być z siebie dumni – relacjonuje Kajetan Kajetanowicz

Do końca tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata pozostały dwa starty. Kajetan Kajetanowicz  ma realne szanse na zdobycie pierwszego w swojej karierze tytułu Rajdowego Mistrza Świata. Bądź na bieżąco i śledź nasz facebookowy profil oraz profil naszego ambasadora, który pewnie jedzie po upragniony tytuł!

Facebook Moje Auto
https://www.facebook.com/mojeautozawszezadbane

Facebook Kajetan Kajetanowicz
https://www.facebook.com/KajetanKajetanowicz

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial