test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


14 grudnia 2020 | Wydarzenia


DRUGIE PODIUM Z RZĘDU!

W dobie pandemii udało się zorganizować 5 rajdów. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak dwukrotnie stawali na podium. Wygrali Rajd Turcji, a w Sardynii uplasowali się na drugiej pozycji. W drugim włoskim rajdzie kończącym sezon zajęli 5 miejsce i ostatecznie stanęli na najniższym stopniu podium w kategorii WRC 3.
To był trudny i nieprzewidywalny sezon, z wyjątkową i bardzo emocjonującą końcówką, który mimo wielu trudności kończy się dla nas dobrze. Dziś możemy cieszyć się z kolejnego z rzędu podium Rajdowych Mistrzostw Świata. Bez Waszego wsparcia to nie byłoby jednak możliwe – komentuje po Rajdzie Monza Kajetan Kajetanowicz.

Rajd Monza od samego początku był nieprzewidywalny. Rozpoczął się na legendarnym torze Formuły 1. Kierowcy musieli pokonać owal oraz kawałek drogi serwisowej skąd pojechali w góry alpejskie. W sobotę warunki atmosferyczne były tak niekorzystne, że odwołano dwa OS-y. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak w przyszłym roku ponownie zameldują się na starcie Rajdowych Mistrzostw Świata!

O wszystkich poczynaniach najlepszego polskiego rajdowca będziemy informowali na bieżąco. Śledź naszą stronę www i facebookowy profil Moje Auto oraz naszego ambasadora Kajetana Kajetanowicza.

Kajetan Kajetanowicz
https://www.facebook.com/KajetanKajetanowicz/

Moje Auto
https://www.facebook.com/mojeautozawszezadbane/

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial