test
Nowości Wydarzenia

Aktualności


12 października 2020 | Wydarzenia


Drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w Rajdzie Sardynii!

Po sześciu startach w tegorocznych Rajdowych Mistrzostwach Świata ambasador marki Moje Auto zajmuje 3 pozycję w kategorii WRC 3 i 9 w klasyfikacji generalnej.

Polska załoga od pierwszych kilometrów narzuciła wysokie tempo, starając się prześcignąć fińskiego kierowcę Huttunena Jariego. Zabrakło jednej dziesiątej sekundy.

To był świetny rajd, walczyliśmy do samego końca. Byliśmy bardzo blisko wygranej, nawet przez chwilę tylko o jedną dziesiątą sekundy, ale niestety na przedostatnim odcinku przebiliśmy oponę i musieliśmy się pogodzić z drugim miejscem. Pomimo tego było fantastycznie. Kolejny rajd potrafiliśmy pojechać z gazem w podłodze, nie patrząc na trudności. Mieliśmy perfekcyjnie przygotowany samochód” – komentował Kajetan Kajetanowicz po zakończeniu rywalizacji.

Polska załoga ma realne szanse na wywalczenie pierwszego w swojej karierze tytułu Mistrza Świata. Do końca pozostały dwie rundy – belgijski Rajd Ypres i włoski Rajd Monza.
Jeśli chcesz być na bieżąco z zaciętą rywalizacją Kajetana Kajetanowicza i Maciej Szczepaniaka, to obserwuj jego profil na facebooku oraz profil marki Moje Auto.

Kajetan Kajetanowicz
https://www.facebook.com/KajetanKajetanowicz/

Moje Auto
https://www.facebook.com/mojeautozawszezadbane/

 

Powrót do góry
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial